f

Wszystko o Husaria Team - najlepszym portalu rowerowym

Husaria-team.pl Witamy serdecznie na Husaria-team.pl - jest to profesjonalny portal rowerowy. Tworzą go ludzie, dla których rowery to pasja, najlepszy sposób na aktywne spędzanie czasu. Naszą ideą jest, aby stworzony przez nas portal rowerowy zawierał wszystko to, co związane z rowerami. Ponadto pragniemy oddać hołd najskuteczniejszej formacji kawalerii w dziejach Polski - Husarii, poprzez propagowanie Polski na wszystkich naszych wyprawach.

"Dobre trasy rowerowe, niepowtarzalne podróże rowerowe, rzetelne porady rowerowe, testy sprzętu rowerowego oraz okazje i rankingi - wszystko powiązane z rowerowym światem."

Znajdziecie tu szereg informacji – wszystkie powiązane z rowerowym światem. Każdy z nas ceni sobie dobre trasy rowerowe, dlatego chcemy się podzielić tymi najlepszymi. Pieczołowicie przygotowane trasy z opisem, mapą, plusami i minusami, miejscowościami, przez które przebiegają, stanowią zachętę do rowerowego przemierzania świata, a przede wszystkim Polski. Każdy z nas ma w sobie coś z odkrywcy, warto więc wyruszyć na przygodę, przygodę swego życia. Właśnie dla takich osób prezentujemy wyprawy rowerowe. Przygoda w nieznane? Czemu nie ;). Portal Husaria-team.pl chciałby przybliżyć możliwości jakie dają niepowtarzalne podróże rowerowe. Nie każdy jednak powinien rzucać się na głęboka wodę, ponieważ nie wszystko jest takie proste i banalne, jak nam się zazwyczaj wydaje. Dlatego postanowiliśmy stworzyć dział porady rowerowe, gdzie ceniąc Wasz czas, prezentować będziemy pomocne materiały, dzięki którym nie pominiecie tego co najważniejsze i oszczędzicie czas na świetną rowerową przygodę. Nie wszystkie rozwiązania na rynku rowerów są dobre, wie to każdy. Nie każdy jednak wie, które produkty są wartościowe i warte swej ceny, stąd postanowiliśmy zająć się również testami sprzętu rowerowego, dzięki czemu nawet markowe sprzęty nie mają przed nami tajemnic. Śledzimy również informacje na temat tego, co aktualnie w rowerowym świecie jest na topie - prezentujemy okazje i rankingi, które dotyczą najpopularniejszych rowerowych produktów.

Husaria-team.pl

"Pamiętajcie ten sport, to sport dla odważnych, żądnych przygód ludzi."

Dlaczego uważamy się za profesjonalny portal rowerowy? Ponieważ nie sądzimy, że jesteśmy nieomylni i wszystkowiedzący. Dlatego też, gorąco zapraszamy do dyskusji, wyrażania swoich poglądów na tematy rowerowe. Co więcej, jeżeli wiesz, że czegoś u nas brakuje, posiadasz wspaniałą trasę, świetne pomysły na nowe porady, bądź chciałbyś spróbować swoich sił jako ekspert, to rowerowy portal Husaria-team.pl zaprasza do współpracy, nikt nie zostanie pominięty, a wieczna chwała spadnie na osoby promujące rowerowy styl życia. Pokażmy wszystkim, że jest nas coraz więcej :).

Pamiętajcie ten sport, to sport dla odważnych, żądnych przygód ludzi, dla których podróże w nieznane są kwintesencją niekonwencjonalności dnia dzisiejszego. Postanowiliśmy zdradzić Wam sekret - w każdym z Was drzemie ryczący, nieokiełznany lew, wystarczy tylko, że go obudzimy :). Czas spania się skończył, czas na niesamowite rowerowe przygody dopiero się rozpoczął. Szerokich podróży rowerowych! A więc na koń! To znaczy… na rower!