f

Okazje i rankingi rowerowe, komentarze oraz wyszukiwarka

09.10.2013

Okazje i rankingi rowerowe, komentarze oraz wyszukiwarka Oto i zapowiadana niedawno niespodzianka, a właściwie 3 w 1. Pierwszą nowością, jaką chcemy Wam zaprezentować to kolejny dział o nazwie okzaje. Znajdziecie tam wszelkiego typu okazje i rankingi powiązane z rowerami. Aktualnie dział zawiera rankingi związane z Rowerami, lecz planujemy w niedługim czasie dodać także dwie kolejne kategorie: sakwy i torby rowerowe oraz opony rowerowe.

Kolejną rzeczą jest, jak zapewne zdążyliście już zauważyć, nowy system komentarzy, który uznaliśmy za świetny sposób do komunikacji z Wami :). Komentarze znajdują się w miejscach w których najbardziej zależy nam na waszej opinii (poszczególne: trasy rowerowe, porady, newsy czy testy). Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu taki spsób komunikacji z nami na poszczególne tematy ;).

Ostatnią nowością, jest dodanie wyszukiwarki do naszego serwisu. Możecie ją znaleźć na dole strony. Gdybyście szukali czegoś z naszej strony, nie zapomnijcie, że taka możliwość istnieje i potrafi ułatwić życie.

Podsumowując, serdecznie zapraszamy do korzystania zarówno ze świeżo wprowadzonych nowości, jak i dotychczasowych informacji, jakie prezentujemy na naszej stronie :)

Husaria-team.pl

Komentarze

comments powered by Disqus